AKTUALNE STANOWISKA PRACY

Poszukujemy pracowników

MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

OPIS STANOWISKA:
– sprzedaż usług w zakresie Ochrony Fizycznej Mienia oraz Utrzymania Czystości,
– negocjowanie warunków współpracy z klientami,
– utrzymywanie kontaktu z klientami,
– kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
– raportowanie o poziomie sprzedaży do przełożonego

  WYMAGANIA:
– wykształcenie minimum średnie,
– kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– komunikacyjność oraz dobra organizacja pracy,
– miła aparycja i wysoka kultura osobista,
– zaświadczenie o niekaralności,

   OFERUJEMY:
– możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, kontrakt managerski, itp.
– atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus comiesięczna prowizja do 50% z marży,
– wsparcie doświadczonej kadry managerskiej,
– możliwość rozwoju zawodowego – tworzenie własnych struktur.

PRACOWNIK OCHRONY, PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, PRACOWNIK GOSPODARCZY

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, szukamy osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych oraz emerytów.

Doświadczenie nie jest niezbędne, szkolimy przed rozpoczęciem pracy.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę
– wynagrodzenie miesięczne od 1460 netto (2000 brutto) – regularne i terminowo wypłacane
– dofinansowania z zakładowego funduszu rehabilitacyjnego osób niepełnosprawnych, np. zakup leków, okularów, dojazdy do pracy i inne
– pełne umundurowanie oraz sprzęt niezbędny do pracy

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@intergroup.pl lub kontakt telefoniczny na nr 52 500 00 05 lub 724 001 777.

ZAINTERESOWANE PRACĄ OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE SWOJEGO ŻYCIORYSU (CV) Z ADNOTACJĄ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).