AKTUALNE STANOWISKA PRACY

Poszukujemy pracowników

PRACOWNIK OCHRONY

ZADANIA:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Obchody na terenie obiektu
  • Kontrola ruchu osobowego
  • Rejestr pojazdów wjeżdżających na teren obiektu
  • Obsługa monitoringu wizyjnego CCTV

WYMAGANIA:

  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Aktualny dokument o niekaralności,
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • Punktualność,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Lub pracę w systemie godzinowym
  • Gwarancję terminowego wypłacania wynagrodzenia,
  • Kompletne bezpłatne umundurowanie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

ZADANIA:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,
  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,
  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach,

WYMAGANIA:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chęć do pracy w systemie zmianowym,
  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

OFERUJEMY:

PRACOWNIK PIELĘGNACJI I UTRZYMANIA TERENÓW ZIELONYCH

ZADANIA:

  • dbałość o tereny zielone i utwardzone okalające: trawniki, parkingi,
  • wykonywanie prostych prac ogrodniczych : podlewanie, strzyżenie trawników, usuwanie chwastów i chorych roślin, a także dbanie o drzewostan,
  • prace w terenie przy użyciu sprzętu mechanicznego i innych maszyn i urządzeń ogrodniczych,
  • koszenie, zagrabianie, odśnieżanie,
  • sprzątanie terenów zielonych i utwardzonych, grabienie liści
  • dbałość o wyposażenie stanowiska pracy, nawozy i maszyny
  • podstawowa konserwacja urządzeń i wyposażenia ogrodniczego

WYMAGANIA:

  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • gotowości do wykonywania pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • rzetelności i punktualności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • mile widziane umiejętności obsługi sprzętów ogrodniczych (obsługa kosiarki, podkaszarki, prostego sprzętu ogrodniczego)

OFERUJEMY:

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

ZAINTERESOWANE PRACĄ OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE SWOJEGO ŻYCIORYSU (CV) Z ADNOTACJĄ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).